Sitemiz üzerinden online olarak Konya için çiçek siparişi verebilirsiniz , Düğün organizasyonu hizmeti ve malzeme ekipman ürünleri kiralama hizmeti alabilirsiniz.  En uygun en kaliteli çiçek siparişi vermek için alt kısımdaki çiçek tanzimi modellerimizi seçerek çiçek siparişini verebilir kaliteli hizmetimizden yararlanabilirsiniz  Bize Ulaşmak için    444 0 209   &  0-332- 444 0 209

  Ana sayfa   Aranjman Çiçekleri    Açılış Düğün Nikah Çiçek Modelleri     Güllü Ürün Çiçekleri    Buket Çiçek Tanzim Modelleri    Kutu İçerisinde Güller   Saksı İç mekan Süs Bitkileri Çiçekleri   Saksı ve Kesme Orkide Çiçekleri  Cenaze Çelenk Modelleri    Bonsai ve Bambu Çiçekleri Online Pasta Siparişi Verin

    Ürün Bilgileri

Ürün Adı:
xx22 güzel ve eşsiz kokulu kır çiçekleri

Ürün Açıklaması: xx18 güzel ve kokulu mevsim kır çiçekleri demeti

Ürün Fiyatı: 108 TL

Ürün Kodu:
2158
xx22 güzel ve eşsiz kokulu kır çiçekleri

SİPARİŞ FORMU
Müşteri Bilgileri
Adınız Soyadınız :  * 
Telefon :  * 
GSM : * örn ülke kodu: (90) telefon: 5051234567 (boşluk bırakmayınız)
E-Posta :
Bulunduğunuz Ülke :  * 
Teslimat Bilgileri
Alıcının Adı Soyadı :  * 
Telefon :  * 
Varsa İş Yeri Adı :
Adres :  * 
İlçe :  * 
Şehir:  * 
Teslimat Tarihi :
Teslimat Zamanı :  
Bize İletmek
İstediğiniz Mesajınız :
Siparişin üzerine yazılacak mesaj
Mesajınız : Ne yazsam?
Siparişin Sahibi / Gizlilik :

Sipariş formunu doldurun ve "Devam" butonuna basınız.

 Yıldızla işaretlenmiş alanlar mecburi doldurulmalıdır
  Soru işareti simgesine tıklayarak yardım alabilirsiniz.

- Yanlış yada eksik bilgi girmemeye özen gösteriniz. Eğer sipariş formunda bilmediğiniz bir alan varsa ve o alan mecburi doldurulması gerekiyor fakat siz bilmiyorsanız " 0 " koyarak o alanı geçebilirsiniz .

konya çiçek siparişi

Konya Yaprak çiçekçilik çiçek siparişi sitemize hoş geldiniz , Sitemiz üzerinden en görsel çiçekleri en uygun ve ucuz fiyata firmamız üzerinden temin edebilirsiniz. Sitemizden çiçek dışında pasta , yaş pasta , tatlı ve çikolata gibi pastane ürünlerini de sipariş edebilirsiniz. Konya çiçekçi sitemiz üzerinden sipariş vermek için yapmanız gereken tek şey beğendiğiniz çiçek tanzimi modellerinin alt kısmındaki satın al butonuna tıklamak ve gelen sipariş formunu doldurmaktır. Siparişinizin takibatını alt kısımdaki sipariş takip kutu içerisine sipariş numaranızı yazarak öğrenebilirsiniz.

Konya içinde ağırlıklı hızlı çiçek satışı yaptığımız yerler şu şekilde özetlenmektedir.

Konya valiliği , Konya büyük şehir belediyesi , Konya ticaret odası , Konya devlet hastanesi , Konya emniyet müdürlüğü , Konya il turizm ve kültür müdürlüğü , Konya il milli eğitim müdürlüğü , Konya belediyesi , Konya Kaymakamlığı , Konya Tarım il müdürlüğü , Konya ziraat odası , Konya  Selçuk üniversitesi , Konya Adliyesi , Konya İl müftülüğü , Konya il jandarma komutanlığı , Konya il özel idaresi , Konya Defterdarlığı , Konya devlet tiyatroları gibi resmi daireler ve her türlü işyerlerine en görsel çiçek siparişlerini verebilirsiniz.

Konya çiçekçi firması - Konya resmi 1 Konya çiçek yolla - konya resmi 2 Konya çiçek satışı - konya resmi 3 Konya çiçekçiler - konya resmi 4 Konya Çiçek Gönder - Konya çiçek resmi - 5

Konya yeşili , Tarihi , İnsanları ile en güzel İllerimizden birisidir. Konya diyince ilk akla gelen Mevlana ve düşünceleridir. Konya içinde sevdiğiniz her insana en güzel çiçekleri , pastaları , düğün organizasyonu ve Ekipman kiralama hizmetini en ucuz ve kaliteli bir şekilde firmamız üzerinden temin edebilirsiniz.

Konya içersinde başlıca çiçek siparişi gönderebileceğiniz İlçelerimiz şunlardır ;

Meram , Selçuklu , Karatay , Beyşehir , Ereğli için her türde çiçek siparişi verebilirsiniz.

Konya Merkez , Ahırlı , Akören , Akşehir , Akyokuş , Altınapa , Altınekin , Beyşehir , Bozkır , Cihanbeyli , Callıdağ , Celtik , Cumra , Derbent , Derebucak , Dikilitaş , Doğanhisar , Emirgazi , Ereğli , Erölmez , Güneysınır , Hadım , Halkapınar , Hüyük , Ilgın , Ikibinevler , Kadınhanı , Karapınar , Karatay , Kıreli , Kulu , Kulumakas , Meram , Nalçacı , Sakalak , Sarayönü , Selçuklu , Seydişehir , Taşkent , Tuzlukçu , Valihöyük , Yunak için her türlü çiçek siparişlerinizi sitemizden en ucuz ve en kaliteli şekilde vereblirsiniz.

* Çiçekçi olmayan yada ürün bulunamayan yerlerde çiçek siparişinizi kargo ile gönderiyor ve bunun için ek ücret sizden istemiyoruz. Diğer ilçelerimiz ve semtlerimize en görsel çiçek siparişlerinizi verebilirsiniz. O bölgelerimizi gün içerisinde teslim ediyoruz.

  Sipariş numaranızı Giriniz:

Ekipman kiralama hizmeti

En uygun fiyat ve kaliteli malzeme ile firmamız üzerinden ister düğün organizasyonu hizmeti alın , ister her türlü balon süsleme hizmeti isterseniz de kiralama yapılacak her türlü ürünü en uygun fiyat politikası ile kiralayın , Mersin Malzeme ekipman kiralama hizmeti neler kiralayabilirsiniz

palmiye soba kiralama  kiralık konfeti makinası  konferans sandalyesi kiralaması  kolçaklı konferans sandalyesi    hilton sandalye kiralama  form seminer sandalyesi kiralama dış mekan ısıtıcı piramidi soba kiralama

Konya Çiçekçilik firmamız üzerinden palmiye soba , Isı piramidi dış mekan ısıtma soba türü ürünleri , konfeti makinası , hilton sandalye , konferans sandalyesi , form sandalye , kolçaklı sandalye , seminer sandalyesi , plastik sandalye , Mantar soba ve buna benzer her türlü ekipman kiralaması yapılmaktadır.

balon süsleme hizmeti  balon süsleme  balon işyeri süslemesi

Her türlü balon süsleme hizmetini Konya Çiçekçilik ve Balon süsleme firmamız aracılığı ile yapabilirsiniz.

balon süsleme  balon süsü  Balon dekoru balon süsü hizmetleri

 

Konya ve ilçelerinde balon süsü ve balon ile ilgili her türlü süsleme hizmeti firmamız tarafından yapılmaktadır. İşyeri açılış balon süsleme hizmetimiz dışında her türlü uçan balon gösteri ve etkinlikleri zincir balon süsleme hizmetini en uygun fiyat garantisi ile yapmaktayız.

helyum gazı satışı  uçan balon  işyeri balon süslemesi 

dökme yağmur balon hizmeti     Balondan nazar boncuğu

Helyum gazı satışı , uçan balon ve işyeri balon süsleme hizmetimizin yanı sıra dökme balon yağmur balon hizmetini de firmamız üzerinden alabilirsiniz. Toplu uçan balon bırakma hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Balon ile ilgili her türlü yazı , şekil ve kalp nazar boncuğu gibi her ürünü uygun fiyat ile firmamıza yaptırabilirsiniz.

AYRICA ALT KISIMDAKİ ÜRÜNLERİ DE KİRALAYABİLİRSİNİZ

 

Mısır patlatma makinası kiralama  Pamuk şekeri makinası kiralama Deri makam koltuğu kiralama Kırmızı halı yolluk kiralama 

 Bariyer Kiralama  Yer minderi kiralama

Her türlü ekipman kiralama hizmeti için en uygun fiyat garantisi veriyoruz.

Konya çiçek ve Organizasyon hizmeti veren firmamız üzerinden palyaço hizmeti , pop corn mısır patlatma aracı makinası , pamuk helva pamuk şeker makinası , vp deri makam koltuğu , kırmızı yönlendirme halısı , yönlendirme engel bariyeri , yer minderi ve armut minder gibi ürünleri de kiralayabilirsiniz. Bu kısımda sizlere kiralama yapamadığımız tabak , bardak , Kaşık , Çatal ve daha birçok kiralama yaptığımız ürünü sunamıyoruz. Ne tür kiralama ekipmanınıza ihtiyaç duyuyor iseniz bu ürünleri firmamızdan temin edebilirsiniz.

sandalye giydirme  masa sandalye süsleme  düğün organizasyonu  düğün organizasyon

Her türlü düğün organizasyonu A dan Z ye her türlü ihtiyaçlarınızı karşılayan düğün hizmetini sizler için sunuyoruz. Düğün organizasyonu masa ve sandalye kiralaması , sandalye giydirme , masa süsleme , sanatçı temini , gelin masası ve gelin yürüme yolu da dahil olmak üzere en kaliteli hizmeti en uygun fiyattan almak için firmamız ile irtibata geçebilirsiniz.

Konya  Çiçekçilik ve Pasta siparişi Web Sitemize Hoş geldiniz !
Sizlere, Çiçekçi sitemiz üzerinden özenle hazırladığımız yüzlerce ürün seçeneğimizle en iyi hizmeti vermeyi amaçlıyoruz. Sitemiz üzerinden sevdiklerinize farklı ve görsel çiçek ürünleri gönderebilirsiniz. Sitemiz üzerinden tüm bankaların kredi kartı ile alışveriş imkanımız vardır. Üye olmadan sipariş verebilirsiniz. Sistemimizde yaşayacağınız sorunlarda lütfen telefon numaralarından  destek alınız.
Web sitemiz aracılığı ile Sevdiklerinize güvenli bir altyapı ile 7/24 çiçek gönderebilirsiniz. 14 şubat sevgililer günü için özel hediye çiçek ürünleri ile Anneler günü çiçekleri için ise farklı türde görsel çiçekler ile sizlerin hoşlanacağı ürünleri sipariş verebilirsiniz.

  444 0 209   &   0 - 332 - 4440209

Konya Uluslararası Çiçek Gönder Web sitemiz en iyi Microsoft Internet Explorer  ile görüntülenir.
© Copyright 2010 Konya Çiçekçi firması adına Turgut Ilgaz Tarafından yapılmıştır.

Bu site tüm bilgileri kopyalanamaz ve izin alınmadan resim yada yazılar sitelerde yayınlanamaz.